Hotel Młyn Klekotki

REZERWACJA

PRZYJAZD
WYJAZD
OSOBY

Konferencje na mazurach

Spokój pozwala na opanowanie myśli. Dzięki temu zwiększa się zdolność koncentracji i łatwiej przyswajamy nowe informacje. Odprężony umysł, otoczenie lasu, aromat ciepłej herbaty, wtopione w przestrzeń konferencyjną, sprzyjają pod każdym względem. Luksusowy hotel, jaki Państwu prezentujemy stwarza doskonałe warunki do przeprowadzenia warsztatów czy konferencji na Mazurach. Dbamy o komfort naszych gości. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą, dobrze wyposażoną salą do przeprowadzenia szkoleń czy wykładów oraz odpowiednim sprzętem.

Wszystko, czego potrzeba

„Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” to ponad 120 ha terenu, który gwarantuje wyciszenie i znakomity odpoczynek. Oferujemy Państwu 44 pokoje z niesamowitym widokiem na rzekę Wąską lub jezioro. To doskonała opcja dla tych z Państwa, którzy planują pobyt lub kilkudniową konferencję na Mazurach. Nasza doskonała restauracja gwarantuje przepyszne posiłki, które z pewnością zasmakują zaproszonym gościom. Bazujemy na sezonowych składnikach i kuchni regionalnej. Sami wypiekamy chleby i cista, używamy ziół z naszego zielnika, serwujemy ryby z naszego stawu. Dodatkowo zapraszamy na degustacje w naszej winiarni.

Nie tylko konferencje

Mazury to niezwykła przyroda. Zachęca do aktywnego spędzania czasu, a możliwości spędzenia go jest wiele. W „Klekotki Hotel, Restauracja, SPA” można zorganizować nie tylko eleganckie i profesjonalne, ciekawe konferencje. To także doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Do dyspozycji naszych Gości pozostają:

  • sprzęt wodny (kajaki, rowerek wodny, kanu),
  • miejsca dla wędkarzy,
  • korty tenisowe,
  • boisko do siatkówki,
  • inne.

Wspólne gry, aktywności sportowe, warsztaty, ogniska sprzyjają integracji zespołu i lepszemu poznaniu współpracowników. Organizujemy także rejsy kanałem ostródzko-elblądzkim. Dzięki temu poznają Państwo nieco Mazury wraz z walorami przyrodniczymi tej niesamowitej krainy. Z naszą pomocą możecie Państwo zorganizować wieczory tematyczne, jak również skorzystać z cudownego SPA. Konferencje organizowane w naszym hotelu charakteryzują się profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem, otwartą oraz inspirującą atmosferą, a przede wszystkim spokojnymi okolicznościami, dzięki którym łatwiej skupić się i podzielić wiedzą oraz doświadczeniami.

Zapraszamy ciepło na konferencje ze spokojem w tle, a także wyjątkowe wyjazdy integracyjne:

Konferencje, imprezy integracyjne i kameralne spotkania biznesowe

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Hotel organizuje konferencje i szkolenia, posiadając niezwykle atrakcyjne obiekty i sale konferencyjne na Mazurach Zachodnich. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące, profesjonalne sale konferencyjne: – Sala na Rzece – 102 -120 osoby, – Sala w Młynie – 46-60 osób, – Sala Kominkowa – 30 osób, – Ogród Zimowy – 50 osób, – Sala Barowa -32 osoby, – Młyńska Winiarnia – 18 osób, – Weranda – 15 osób.

 

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GRUP

Okolice hotelu, jak i sam obiekt dysponuje ogromem możliwości dla uatrakcyjnienia pobytów integracyjnych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z pewnością odpowiemy atrakcyjną ofertą!

Wyjątkowo polecamy, bardzo oryginalną formę spotkań integracyjnych, jaką jest Wirtualna Rzeczywistość! Jako jeden z nielicznych hoteli wprowadziliśmy taką możliwość i cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem! Wirtualna Rzeczywistość (VR) to trójwymiarowy świat całkowicie wykreowany przez komputer. W odróżnieniu od znanych technologii 3D, w których widzimy przestrzenne obiekty, VR pozwala na zjawisko immersji, czyli pełnego zanurzenia się w cyfrowy świat. Znajdujemy się „w środku” gier czy filmów.HTC Vive to gogle, które przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistości. W odróżnieniu do konkurencyjnycah urządzeń, Vive dzięki nowatorskiemu systemowi skanowania pomieszczenia pozwala na poruszanie się, a nie tylko bierne doświadczanie w obrębie aplikacji. Ponadto, dzięki innowacyjnym kontrolerom użytkownik ma możliwość bardzo szerokiej interakcji z wirtualnym światem. Strzelanie z łuku, malowanie w 3D, łączenie różnych elementów środowiska to tylko niektóre z możliwości!

Poznaj Hotel
Klekotki

W celu poznania szczegółowej oferty 
zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży

Klekotki
Hotel, Restuaracja, Sento Spa
marketing@hotelmlynklekotki.pl