Hotel Młyn Klekotki

REZERWACJA

PRZYJAZD
WYJAZD
OSOBY

Konferencje

 

Spokój pozwala na opanowanie myśli.

Odprężony umysł, otoczenie lasu, aromat ciepłej herbaty, wtopione w przestrzeń konferencyjną, sprzyjają pod każdym względem.

Decydując o spotkaniu w Klekotkach, sprawiamy że owocująca wiosna, może przynieść także aurę owocnych sukcesów!

Zapraszamy ciepło na konferencje ze spokojem w tle, a także wyjątkowe wyjazdy integracyjne: marketing@hotelmlynklekotki.pl

 


Konferencje, imprezy integracyjne i kameralne spotkania biznesowe

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Hotel organizuje konferencje i szkolenia, posiadając niezwykle atrakcyjne obiekty i sale konferencyjne na Mazurach Zachodnich. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące, profesjonalne sale konferencyjne: – Sala na Rzece – 102 -120 osoby, – Sala w Młynie – 46-60 osób, – Sala Kominkowa – 30 osób, – Ogród Zimowy – 50 osób, – Sala Barowa -32 osoby, – Młyńska Winiarnia – 18 osób, – Weranda – 15 osób.

 

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GRUP

Okolice hotelu, jak i sam obiekt dysponuje ogromem możliwości dla uatrakcyjnienia pobytów integracyjnych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z pewnością odpowiemy atrakcyjną ofertą!

Wyjątkowo polecamy, bardzo oryginalną formę spotkań integracyjnych, jaką jest  Wirtualna Rzeczywistość! Jako jeden z nielicznych hoteli wprowadziliśmy taką możliwość i cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem! Wirtualna Rzeczywistość (VR) to trójwymiarowy świat całkowicie wykreowany przez komputer. W odróżnieniu od znanych technologii 3D, w których widzimy przestrzenne obiekty, VR pozwala na zjawisko immersji, czyli pełnego zanurzenia się w cyfrowy świat. Znajdujemy się „w środku” gier czy filmów.HTC Vive to gogle, które przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistości. W odróżnieniu do konkurencyjnych urządzeń, Vive dzięki nowatorskiemu systemowi skanowania pomieszczenia pozwala na poruszanie się, a nie tylko bierne doświadczanie w obrębie aplikacji. Ponadto, dzięki innowacyjnym kontrolerom użytkownik ma możliwość bardzo szerokiej interakcji z wirtualnym światem. Strzelanie z łuku, malowanie w 3D, łączenie różnych elementów środowiska to tylko niektóre z możliwości!

Poznaj Hotel
Klekotki


W celu poznania szczegółowej oferty 
zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży

Klekotki
Hotel, Restuaracja, Sento Spa
marketing@hotelmlynklekotki.pl