Hotel Młyn Klekotki

REZERWACJA

PRZYJAZD
WYJAZD
OSOBY

Kuchnia

Klekotkowa Kuchnia pachnie ziołami z własnego zielnika, które doskonale zwieńczają smak grzybów, dziczyzny i ryb z własnego jeziora. Charakterystycznym dodatkiem jest również żurawina. Wśród dań cieszących się ogromną popularnością prym wiodą między innymi sandacz w sosie brokułowym oraz polędwiczka w sosie kurkowym.

aktualności foto
Przez Klekotki do serca

Szef kuchni raczy Was i nas smakowitościami kuchni ekologicznej i regionalnej. W Klekotkach kierujemy się filozofią slow food, bo tylko takie posiłki mogą być pełnowartościowe!

Serdecznie zapraszamy na potrawy w ziołach z własnego zielnika, ryby z klekotkowego stawu, własne, ekologiczne warzywa oraz grzyby!
Sami pieczemy chleby, ciasta i wyjątkowe słodkości. Kusimy także przetworami, którymi wypełniona jest klekotkowa spiżarnia!

Lista jeszcze długa, ale i tak nic nie odda smaku, który trzeba po prostu poznać w naszej restauracji… Do zobaczenia!

aktualności foto
Ekologiczne gospodarstwo

W 2016 roku otrzymaliśmy tytuł gospodarstwa ekologicznego, dzięki któremu możemy prowadzić własne uprawy.

Staramy się, aby nasi goście jedli zdrowo, smacznie. Podstawą naszej kuchni jest filozofia slow food. Twierdzimy, że sztuka odpoczynku drzemie w każdej cząstce dnia, a posiłki są jego nierozłączną i wyjątkową częścią. Korzystamy z dobrodziejstw okolicznych gospodarstw.

aktualności foto
Winiarnia

Klekotkowa winiarnia zaprasza na wyjątkowe smaki win z całego świata.

Na życzenie gości organizujemy degustacje win, a także wyjątkowe kolacje zaaranżowane w naszej klekotkowej winiarni. Klimat tego miejsca pozwala na rozkoszowanie się smakami trunków, zatrzymanie na chwilę i przeżycie pięknych, delikatnych bukietów smakowych.

Poznaj Hotel
Klekotki